УніверсальнийПрибиральник
+38 (067) 155 55 85

Відгуки

Олександра
Замовляла прибирання будинку,мені дуже сподобалося як дівчатка прибрали,а хлопець гарно відчистив дивани.Швидко і якісно працюють,дякую за співпрацю.Я. буду і надалі користуватися вашими послугами.
Тетяна
Прибирають жахливо. Замовила прибирання після ремонту, закінчили пізно, тому розраховуватися поїхав чоловік, я залишилася з дитиною вдома. Якби поїхала я, то грошей би не заплатила, заставила би перемивати. Бруд порозвозили по всій хаті, плитка брудна. Хоча взяли не мало, 2500грн. Нікому би не рекомендувала.
Відповідь компанії
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за звортній зв`язок і детальний опис ситуації, яка сталась. Ми взяли Ваш сигнал до уваги і неодмінно виправимо цю проблему. Незабаром з Вами сконтактується відповідальна особа. 
Табачинська Ірина
Дуже задоволена послугами данної компанії. Маючи досвід частого звернення в різні клінінгові компанїї за послугою чистки килиму, оскільки вдома є тварини, можу відмітити, що "Універсальний прибиральник" надає свої послуги пунктуально, а головне якісно: немає ніякого запаху хімічних засобів, килим чистий і, що реально мене здивувало, це вперше, АБСОЛЮТНО ВІДСУТНІЙ навіть натяк на запах домашніх тварин, який знаю з власного досвіду, вивестий вкрай важко. Так що, рекомендую.
Роговик Галина
Дуже гарно почистили м'який куток. Роботою задоволена, ніяких зауважень взагалі. Після чистки вигляд кутка значно покращився. Дуже гарна робота.
Гач Тетяна
Замовляла хімчистку м'яких меблів. Все нормально. Зауважень немає. 
Табака Богданна
Мені сподобалось, як виконали хімчистку дивана. Швидко, гарно все зробили, диван став дуже чистий. Хотілося б, щоб у вас був більший штат працівників. Бо я хотіла ще миття вікон замовити, але не було людей вільних.
Васильєва Галина
Гарно почистили килим. Претензій немає. 
В'язіна Галина
Абсолютно незадоволена як почистили килим. Ті плями, які були, ті й залишились. Не знаю, чим вони там чистять, чи просто водою, чи як, а гроші беруть шалені.
Відповідь компанії
Галино, дякуємо Вам за відгук. Ми взяли до уваги Ваш сигнал, зараз виясняємо ситуацію. Сподіваємось, що найближчим часом ситуація вирішиться. Дякуємо.
Ігор Володимирович
Килим почистили нормально, і ціна влаштовує. Так що зауважень не маю.
Іщенко Людмила
Я дуже задоволена. Вже не вперше користуюсь послугами різних клінінгових компаній і цього разу, мабуть, мені найкраще виконали замовлення. Дуже гарно поприбирали в квартирі. Прибирали всюди, навіть якщо важко було добратись і я казала, щоб вже так і залишили, дівчинка все одно старалась все зробити якнайкраще. Я задоволена, ніяких зауважень. 
Водяний Тарас
Дуже хороші враження після хімчистки ковроліну. Зробили все швидко, дуже якісно. В той же день, що я подзвонив, приїхали і почистили. Цінова політика у вас дуже хороша. Зауважень немає. 
Полікша Тетяна
Чистили килим, я дуже задоволена. Претензій нема ніяких. Все дуже гарно, чисто, оперативно. Будемо ще до вас звертатись.
Спариняк Галина
Чудово почистили диван. Ми дуже задоволені. Приїхав один чоловік і так гарно справився з роботою, що в нас залишились лише позитивні враження і ніяких зауважень. Особливо сподобалось, що чоловік був дуже приємний і відданий роботі. Рідко побачиш, щоб так відповідально працювали.
Наталя Ігорівна
Мені дуже сподобалось як почистили нам килим, він став дуже чистесеньким, гарнесеньким. Його з дому забрали, почистили і привезли, і це дуже зручно! Дуже сподобався чоловік, який до нас приїжджав, він був дуже ввічливий і гарно все організував. Він молодець. Дуже вам дякую.
Чайка Людмила
Почистили нам дуже гарно м'який куток, ми задоволені. В майбутньому ще будемо до вас звертатися. Зауважень нема, все супер! 
Кількість відгуків: 18